Wij maken gebruik van cookies om uw bezoek aan Badmintonplanet.be nog makkelijker te maken. Als u onze website bezoekt, gaat u akkoord met deze cookies.
De Victor Jetspeed S 10 Black 4U is Stijf en Even balanced. Het racket komt uit de JetSpeed serie van Victor en heeft een lengte van 67.5 CM.
Badmintonplanet kan de Victor Jetspeed S 10 Black 4U zo aanpassen dat deze perfect bij je past. Kies de bespanning en/of de grip als je het racket bestelt.
De professionele bespanners van Badmintonplanet bespannen je Victor Jetspeed S 10 Black 4U op de beste machines en weten alles over je racket en de snaren!
De maximale geadviseerde bespankracht van dit racket is 12 kilo. Indien de door jouw gekozen bespankracht hoger is dan deze kilo’s vervalt de garantie van je racket. Merk zelf het verschil en kies de opties die het beste bij je passen.
Merk | Victor |
---|---|
Hoes | nee |
Bladvorm | Isometrisch |
Kleur | Zwart |
Serie | JetSpeed |
Maximale bespankracht in KG | 12 |
Materiaal | High Modulus Graphite |
Gewichtsverdeling | Even balanced |
Frame lengte in cm | 67.5 |
Flexibiliteit | Stijf |
Gewicht frame in U | 4U |
Gripmaat | G5 |
Gewicht in Gram | 85 |
Hier kunt u de Victor Jetspeed S 10 Black bestellen, een racket uit de JS of Jet Speed collectie van Victor. Het racket is 'even balanced' en heeft een stijve steel, waardoor u met dit mooie allround racket meer controle heeft. Het racket voelt erg licht en snel aan door het gebruik van de nieuwste technologieën van Victor, namelijk PYROFIL, dat ontwikkeld is door het merk Mitsubishi en het Nano Fortifyte materiaal. Door de Aerosword frame structuur beweegt dit mooie badmintonracket nog sneller door de lucht. Het racket heeft een extra dunne steel en een kleiner frame.
Badmintonplanet levert de Victor Jetspeed S 10 C naar eigen wens. U kunt aangeven hoe u het racket wenst te ontvangen. Staat de gewenste snaar er niet tussen? Neem dan contact op met de klantenservice.